top of page

Reference od pacientů

Od března jsem se potýkal s velkou bolestí v oblasti bederní páteře vystřelující do pravé nohy, způsobené výhřezem ploténky a zánětem sedacího nervu. Jelikož mi obstřik páteře zabral pouze na jeden týden, navštívil jsem začátkem dubna Helenu. Během první a dalších třech přibližně hodinových návštěv mi po zákrocích Heleny (baňkování, masáž baňkami, prohřívání bolestivých partií) odezněly největší bolesti, zmizela blokace pohybu a záda se postupně ve spojení s pravidelným cvičením dostávají do původního stavu. Helena mi svým přístupem pomohla poměrně rychle od největších problémů, což se před tím aplikací injekce a léků nepodařilo.

- Luboš (Praha)

Pani doktorku Wojdylovú som navštevovala počas nášho trojročného pobytu v čínskom Tianjine. Vzhľadom na diagnostikovanú astmu som dovtedy v SR brala kortikoidné prípravky na to, aby som mohla normálne fungovať, a tiež športovať, čo inak nebolo pre problémy s dýchaním možné. Návšteva pani doktorky znamenala pre mňa významnú a veľmi pozitívnu zmenu v liečbe. Už niekoľko návštev, ktoré obsahovali okrem podrobnej diagnostiky predovšetkým aplikáciu akupunktúry a bankovania, mi prinieslo významnú úľavu. Fungovať som začala úplne bez aplikácií kortikoidných sprejov, čo dovtedy nebolo nikdy dlhodobo možné. Veľkú úľavu mi priniesla akupunktúra tiež v prípade pri športe zraneného kolena. Pokiaľ som nenavštívila pani doktorku Wojdylovú, bola som skeptická a dôverovala som čisto klasickej “západnej” medicíne. Po tejto skúsenosti považujem čínsku medicínu určite za vhodnú alternatívu, ktorá môže v niektorých prípadoch západnú medicínu predčiť. Nevyhnutné je ale navštíviť skutočného odborníka, ktorým je určite pani doktorka Wojdylová.

Jana

Tam kde končí západní medicína začíná paní doktorka Wojdylová.Děkuji za pomoc s vyléčením závratí. Dle vyjádření závraťového centra FN Královské Vinohrady byly vyčerpány všechny dostupné možnosti léčby s tím, že už neexistuje žádná léčba, která by mně mohla pomoci. Po dvou měsících léčby paní doktorkou Wojdykovou jsem zase zpátky v běžném životě. Řídím auto, jezdím na kole, prostě  ŽIJU ! ! !

Zděněk L.

Stálá bolest v rameni, problém se zvednutím ruky nad hlavu. Po 2 návštěvách bolest zmizela a aktuálně (po ½ roce) je ruka/rameno  v pořádku.

Radka (Plzeň)

Radka, Jesenice, 45 let

 

Veliké díky z celého srdce za záchranu mých zad i zad mého manžela!
 

První návštěva u paní doktorky s velkou bolestí v oblasti kříže,problematický byl i sed, trápila jsem se skoro týden. Když už jsem zvažovala nutnost návštěvy pohotovosti, kamarád mi s nejlepšími referencemi doporučil lékařku čínské medicíny Helenu Wojdylovou.
    

Ta mi velmi ochotně a chápavě nabídla termín hned následující den a k mému překvapení mě zbavila 70% bolesti hned po první seanci. Po druhé mě opustil i zbytek bolesti a třetí byla už zaměřena na prevenci a další obtíže. Paní Helena je úžasná lékařka a vyjímečně ochotný, laskavý a starostlivý člověk. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala a určitě se na ní budu vždy s důvěrou obracet.

 

Martin, 42 let, Jesenice

 

Manžel si na stavbě našeho domu skřípl záda tak, že ráno nemohl vstát z postele, když se mu to podařilo, bolel ho každý krok a nedokázal si sám ani zvednout prkénko na záchodě. 

 

Ukrutná bolest mu nedovolila sedět, chodit, nic. Paní doktorka nás objednala na druhý den ráno, manžel se nedůvěřivě nechal odvézt. Už po první seanci nastalo výrazné zlepšení asi o 40% a následující ráno se situace dále zlepšovala. Dva dny na to jsme u paní doktorky byly podruhé a došlo k dalšímu výraznému zlepšení. Manžel už se zas chystá šťastně na stavbu, tak doufám, že zas brzy nebudeme muset volat o pomoc:-)

bottom of page